wtorek, 27 września 2016

Charytatywna loteria fantowa

Charytatywna loteria fantowa to jedyna w Polsce loteria, która wspiera zdolną młodzież.

Każdy kto kupuje los wspiera fundusz stypendialny dla zdolnej i potrzebującej młodzieży. Mało tego każdy darczyńca ma okazję zdobyć atrakcyjne nagrody. Całość zebranej kwoty jest przekazywana dla wychowanków lubelskiej Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.

Fundusz stypendialny Skarbiec Dobrego Wychowania wspiera zdolne, młode osoby, wychowanków lubelskiej Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Młodzież z tej fundacji bierze udział w ciekawych zajęciach, które przekazują im wiedzę przydatną w dorosłym życiu. Niedawno Fundacja otworzyła telewizję młodzieżową, która ma swoje oddziały w 6 miastach oraz swoje produkcje udostępnia w internecie. Stypendyści tworzą również teatry, które w swoich sztukach poruszają sprawy aktualne i ważne dla współczesnej młodzieży. 


- Bardzo się cieszymy, że dzięki tej akcji udało się połączyć dwie rzeczy. Z jednej strony ludzi o dobrym sercu, którzy chcą wspierać zdolną młodzież, wychowanków naszej fundacji. Z drugiej strony przedsiębiorstwa i instytucje, które wpierają naszą działalność, przekazując nagrody na loterię. Udzielamy wsparcie najzdolniejszej młodzieży i cieszy nas fakt, że popierają nas najbardziej szanowane i znamienite instytucje, w loterii można wygrać m.in. bilety wstępu ufundowane przez Zamek Królewski na Wawelu – mówi Wacław Czakon prezes Zarządu Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.

W loterii może wziąć udział każdy kto wesprze Skarbiec Dobrego Wychowania. Wystarczy wejść na stronę www.dobrewychowanie.pl/loteria. Nagrodą główną jest czytnik e-booków. Ponadto można wygrać 100 innych nagród. Losowania są co drugi dzień.

Udało nam się pozyskać sponsorów, którzy przekazali  bardzo atrakcyjne nagrody. Można wygrać interesujące książki, bilety wstępu do muzeów i kin, reprodukcje dzieł sztuki, a nawet kosmetyki i sprzęt elektroniczny. Mamy ponad 40 sponsorów przede wszystkim muzea i instytucje kultury, wydawnictwa i wiele różnych przedsiębiorstw. Nagrodę główną ufundował Klub Książki Tolle.pl -   mówi Irena Cherevyk ze sztabu organizacyjnego akcji.

Finałowe losowanie odbędzie się 30 września. 
Losy można pozyskać poprzez stronę internetową:  http://loteria.dobrewychowanie.pl/.***

Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo od blisko 30 lat prowadzi działania na rzecz wychowania oraz edukacji dzieci i młodzieży. Naszą misją jest kształtowanie dobrze wychowanego i przygotowanego do życia człowieka. Człowieka silnej wiary, świadomego patriotę i obywatela, sprawnego w działaniu społecznym i gospodarczym. W wielu realizowanych programach i prowadzonych Ośrodkach na stałe pod opieką mamy ponad 1000 wychowanków.

Kontakt:
Marcin Czakon
marcin@fsd.lublin.pl
81 745 71 62


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz